Judetul Arad

ARAD
Colegiul Economic Arad Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie

Colegiul National „Elena Ghiba Birta” Arad Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii

Colegiul National „Moise Nicoara” Arad Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

Colegiul Tehnic de Constructii si Protectia Mediului Arad Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului

Grupul Scolar „Csiki Gergely” Arad Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Tehnic Electronica si automatizari
Uman Filologie

Grupul Scolar „Francisc Neuman” Arad Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Servicii Comert
Real Matematica-Informatica

Grupul Scolar „Moga Voievod” Servicii Turism si alimentatie

Grupul Scolar de Industrie Alimentara Arad Resurse naturale si protectia mediului Agricultura

Grupul Scolar de Transporturi Auto „Henri Coanda” Arad Tehnic Electric
Tehnic Productie media
Tehnic Mecanica

Grupul Scolar Forestier Arad Resurse naturale si protectia mediului Silvicultura
Tehnic Fabricarea produselor din lemn

Grupul Scolar Industrial „Aurel Vlaicu” Arad Tehnic Electric

Grupul Scolar Industrial Transporturi Cai Ferate Arad Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electric

Liceul Pedagogic „Dimitrie Tichindeal” Arad Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

Liceul Teologic Penticostal Arad Real Matematica-Informatica

Liceul Teoretic „Vasile Goldis” Arad Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Filologie

Liceul Teoretic Adam Muller Guttenbrunn Arad Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Uman Filologie

CERMEI
Grupul Scolar Cermei Real Stiinte ale Naturii



CHISINEU-CRIS
Liceul Teoretic „Mihai Veliciu” Chisineu-Cris Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii

CRIS
Grupul Scolar Chisineu Cris Servicii Economic
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Mecanica

CURTICI
Grupul Scolar „Ion Creanga” Curtici Servicii Economic

GURAHONT
Grupul Scolar Industrial „Ion Buteanu” Gurahont Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Servicii Economic

INEU
Grup Scolar ‘Mihai Viteazul’ Ineu Real Matematica-Informatica
Stiinte ale Naturii
Servicii Economic
Uman Filologie
Tehnic Mecanica

Grup Scolar „Sava Brancovici” Ineu Tehnic Mecanica

LIPOVA
Grupul Scolar „Atanasie Marienescu” Lipova Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Tehnic Mecanica

Grupul Scolar „Sever Bocu” Lipova Real Stiinte ale Naturii

NADLAC
Grupul Scolar „J Gregor Tajovski” Nadlac Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Matematica-Informatica

PANCOTA
Grupul Scolar Pancota Servicii Economic
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

PECICA
Grupul Scolar „Gheorghe Lazar” Pecica Real Matematica-Informatica

SANTANA
Grup Scolar Santana Servicii Economic
Uman Stiinte Sociale
Tehnic Electronica si automatizari

SAVARSIN
Grupul Scolar Savarsin Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului

SEBIS
Grupul Scolar Industrial Sebis Real Matematica-Informatica
Stiinte ale Naturii
Servicii Economic
Turism si alimentatie
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Uman Filologie

VINGA
Grupul Scolar Vinga Servicii Economic
(No Ratings Yet)

Articole din categoria Arad:

Lasa un raspuns

*