Judetul Olt

BALS
Grup Scolar Industrial Constructii de Masini Bals Servicii Economic
Grupul Scolar Agricol Bals Servicii Economic
Tehnic Mecanica
Liceul Teoretic Bals Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
CARACAL
Colegiul Agricol „Dimitrie Petrescu” Caracal Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Tehnic Mecanica
Colegiul National „Ionita Asan” Caracal Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Colegiul Tehnic „Matei Basarab” Caracal Servicii Economic
Tehnic Electric
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
Liceul Teoretic „Mihai Viteazul” Caracal Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Scoala de Arte si Meserii Caracal Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
CORABIA
Colegiul National „A.I.Cuza” Corabia Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Colegiul Tehnic „Danubius” Corabia Servicii Economic
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Electric
Servicii Comert
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
CRAMPOIA
Scoala de Arte si Meserii Crampoia Tehnic Industrie textila si pielarie
DRAGANESTI OLT
Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” Draganesti-Olt Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Scoala de Arte si Meserii Draganesti-Olt Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
IANCU JIANU
Liceul Iancu Jianu Real Stiinte ale Naturii
Tehnic Mecanica
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
OSICA DE SUS
Liceul Teoretic Osica de Sus Real Stiinte ale Naturii
PIATRA OLT
Liceul Piatra-Olt Tehnic Mecanica
Tehnic Electromecanica
POTCOAVA
Liceul Potcoava Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
SCORNICESTI
Grupul Scolar Agricol Scornicesti Servicii Economic
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Servicii Turism si alimentatie
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
SLATINA
Colegiul Economic „P.S.Aurelian” Slatina Servicii Economic
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Servicii Estetica si igiena corpului omenesc
Colegiul National „Ion Minulescu” Slatina Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Colegiul National „Radu Greceanu” Slatina Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Colegiul National Agricol „Carol I” Slatina Servicii Economic
Tehnic Electronica si automatizari
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Colegiul National Vocational „Nicolae Titulescu” Slatina Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Colegiul Tehnic „Alexe Marin” Slatina Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electric
Colegiul Tehnic „Ion Mincu” Slatina Tehnic Electronica si automatizari
Servicii Comert
Tehnic Mecanica
Tehnic Electric
Colegiul Tehnic Metalurgic Slatina Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Electric
VALENI
Liceul Valeni Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
VITOMIRESTI
Liceul Vitomiresti Servicii Economic
(No Ratings Yet)

Lasa un raspuns

*