Judetul Prahova

BAICOI
Grupul Scolar „Constantin Cantacuzino” Baicoi Servicii Economic
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
BALTESTI
Scoala de Arte si Meserii Baltesti Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
BARCANESTI
Grupul Scolar Agricol Barcanesti Servicii Economic
Tehnic Electric
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Tehnic Mecanica
BOLDESTI-SCAENI
Grupul Scolar Pentru Industria Sticlei Boldesti Scaieni Tehnic Materiale de constructii
Tehnic Electromecanica
Tehnic Mecanica
BREAZA
Liceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Breaza Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
BUSTENI
Grupul Scolar „Ion Kalinderu” Busteni Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Servicii Turism si alimentatie
CAMPINA
Colegiul National „Nicolae Grigorescu” Campina Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Grupul Scolar Forestier Campina Servicii Economic
Real Stiinte ale Naturii
Resurse naturale si protectia mediului Silvicultura
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Grupul Scolar Industrial Constructii de Masini Campina Tehnologic Mecanica
Tehnologic Industrie textila si pielarie
Grupul Scolar Industrial de Petrol Campina Servicii Economic
Real Matematica-Informatica
Tehnic Electronica si automatizari
Servicii Comert
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Electric
Grupul Scolar Industrial Energetic Campina Servicii Turism si alimentatie
Real Matematica-Informatica
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electric
CERASU
Scoala de Arte si Meserii Cerasu Tehnic Mecanica
CIORANII DE JOS
Grupul Scolar Cioranii de Jos Servicii Economic
Tehnic Mecanica
COMARNIC
Grupul Scolar „Simion Stolnicu” Comarnic Real Matematica-Informatica
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Servicii Turism si alimentatie
FILIPESTII DE PADURE
Grupul Scolar Filipestii de Padure Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Tehnic Mecanica
Liceul Teoretic Filipestii de Padure Real Matematica-Informatica
MANECIU UNGURENI
Grupul Scolar Maneciu-Ungureni Real Matematica-Informatica
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
MIZIL
Grupul Scolar „Tase Dumitrescu” Mizil Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica
Servicii Comert
Tehnic Industrie textila si pielarie
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Liceul Teoretic „Grigore Tocilescu” Mizil Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
PLOIESTI
Colegiul „Spiru Haret” Ploiesti Real Matematica-Informatica
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Real Stiinte ale Naturii
Colegiul Economic „Virgil Madgearu” Ploiesti Real Matematica-Informatica
Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie
Servicii Comert
Real Matematica-Informatica
Colegiul National „Ion Luca Caragiale” Ploiesti Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Colegiul National „Jean Monnet” Ploiesti Pedagogic Invatator/educatoare
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Colegiul Tehnic „Lazar Edeleanu” Ploiesti Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Tehnic Electric
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Tehnic Mecanica
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Grupul Scolar Administrativ si de Servicii „Victor Slavescu” Ploiesti Servicii Economic
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Grupul Scolar de Servicii „Sfantul Apostol Andrei” Ploiesti Servicii Turism si alimentatie
Servicii Estetica si igiena corpului omenesc
Grupul Scolar de Transporturi Ploiesti Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Grupul Scolar Industrial „1 Mai” Ploiesti Real Matematica-Informatica
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
Grupul Scolar Industrial „Toma N.Socolescu” Ploiesti Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Grupul Scolar Industrial de Petrol „Teleajen” Ploiesti Tehnic Mecanica
Tehnic Electric
Grupul Scolar Industrial Energetic Ploiesti Real Matematica-Informatica
Tehnic Electromecanica
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Tehnic Electric
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Grupul Scolar Industrie Usoara Ploiesti Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
Liceul Teoretic „Alexandru Ioan Cuza” Ploiesti Real Matematica-Informatica
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Liceul Teoretic „Nichita Stanescu” Ploiesti Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
PLOPENI
Grupul Scolar Plopeni Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Tehnic Mecanica
Tehnic Industrie textila si pielarie
SCALNIC
Grupul Scolar Slanic Real Matematica-Informatica
Servicii Economic
Uman Filologie
Tehnic Industrie textila si pielarie
SINAIA
Colegiul „Mihail Cantacuzino” Sinaia Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Servicii Turism si alimentatie
STACHIOJD
Scoala de Arte si Meserii Starchiojd Tehnic Mecanica
URLATI
Liceul Teoretic „Brancoveanu Voda” Urlati Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
VALEA CALUGAREASCA
Grupul Scolar Agricol Valea Calugareasca Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
VALEA DOFTANEI
Grupul Scolar Agromontan „Tesila” Valea Doftanei Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica
VALENI
Colegiul National „Nicolae Iorga” Valenii de Munte Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
VALENII DE MUNTE
Grupul Scolar Agromontan „Romeo Constantinescu” Valenii de Munte Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Tehnic Industrie textila si pielarie
Scoala de Arte si Meserii „Ing. Gheorghe Panculescu” Valenii de Munte Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
(No Ratings Yet)

Lasa un raspuns

*