Judetul Sibiu

AGNITA
Colegiul Tehnic „A.T.Laurian” Agnita Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Industrie textila si pielarie
Uman Filologie
CISNADIE
Liceul Teoretic „Gustav Gundisch” Cisnadie Servicii Economic
Uman Filologie
Grupul Scolar de Industrie Usoara Cisnadie Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
COPSA MICA
Grupul Scolar „Nicolae Teclu” Copsa Mica Servicii Comert
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
DUMBRAVENI
Grupul Scolar Agricol „Timotei Cipariu” Dumbraveni Servicii Economic
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Liceul Teoretic Dumbraveni Real Matematica-Informatica
IACOBENI
Scoala de Arte si Meserii Iacobeni Servicii Comert
MARSA
Grupul Scolar Industrial Constructii de Masini Marsa Tehnic Mecanica
MEDIAS
Grupul Scolar Automecanica Medias Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica
Grupul Scolar de Industrie Usoara Medias Servicii Economic
Servicii Comert
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Materiale de constructii
Liceul Teoretic „Axente Sever” Medias Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Liceul Teoretic „St.L.Roth” Medias Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Scoala Nationala de Gaz Medias Servicii Economic
Real Matematica-Informatica
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
MIERCUREA SIBIULUI
Grupul Scolar „Ilie Macelariu” Miercurea Sibiului Servicii Comert
SALISTE
Grupul Scolar Economic „Ioan Lupas” Saliste Servicii Economic
SIBIU
Colegiul Agricol „D.P.Barcianu” Sibiu Servicii Comert
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Tehnic Mecanica
Colegiul Economic „G.Baritiu” Sibiu Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie
Servicii Comert
Colegiul National „Gh.Lazar” Sibiu Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Colegiul National „O.Goga” Sibiu Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Colegiul National „Samuel Von Brukenthal” Sibiu Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Colegiul National Pedagogic „A.Saguna” Sibiu Uman Filologie
Pedagogic Invatator/educatoare
Colegiul Tehnic „Independenta” Sibiu Tehnic Mecanica
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Productie media
Uman Stiinte Sociale
Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara „Terezianum” Sibiu Tehnic Electromecanica
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Colegiul Tehnic Textil Sibiu Servicii Turism si alimentatie
Servicii Estetica si igiena corpului omenesc
Tehnic Industrie textila si pielarie
Grupul Scolar „Avram Iancu” Sibiu Tehnic Mecanica
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Grupul Scolar Constructii Si Arhitectura „Carol I” Sibiu Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Grupul Scolar Industrial Constructii de Masini Sibiu Tehnic Mecanica
Grupul Scolar Industrial de Transporturi Cai Ferate Sibiu Tehnic Mecanica
Tehnic Electromecanica
Tehnic Electronica si automatizari
Grupul Scolar Industrial Energetic Sibiu Tehnic Electric
Liceul Teoretic „C.Noica” Sibiu Uman Filologie
Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
TALMACIU
Grupul Scolar Economic „J.Lebel” Talmaciu Servicii Turism si alimentatie
TARNAVA
Scoala de Arte si Meserii Tarnava Tehnic Mecanica
(No Ratings Yet)

Lasa un raspuns

*