Bucuresti

SECTOR 1
Colegiul Economic „Virgil Madgearu” Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie

Colegiul German „Goethe” Real Teoretic real specializarea germana
Real Matematica-Informatica
Uman Teoretic uman specializarea germana
Uman Filologie

Colegiul National „Aurel Vlaicu” Real Matematica-Informatica
Sportiv Sportiv
Uman Filologie

Colegiul National „I.L. Caragiale” Real Matematica-Informatica
Colegiul National „I.L. Caragiale” Uman Filologie

Colegiul National „Sfantul Sava” Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Colegiul National de Informatica „Tudor Vianu” Real Matematica-Informatica

Colegiul Tehnic „Media” Real Matematica-Informatica
Sportiv Sportiv
Tehnic Tehnici poligrafice
Tehnic Productie media

Colegiul Tehnic de Arhitectura si Lucrari Publice „Ioan N. Socolescu” Real Matematica-Informatica
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Arte vizuale Arhitectura

Colegiul Tehnic de Material Rulant pentru Transporturi Feroviare Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Sportiv Sportiv

Colegiul Tehnic Mecanic „Grivita” Tehnic Mecanica
Tehnic Fabricarea produselor din lemn

Grup Scolar Agricol „Viaceslav Harnaj” Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Servicii Economic

Grup Scolar de Aeronautica „Henri Coanda” Real Matematica-Informatica
Tehnic Mecanica
Tehnic Electromecanica

Grup Scolar de Arte si Meserii „Dimitrie Paciurea” Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Materiale de constructii
Tehnic Mecanica
Arte vizuale Arte vizuale

Grup Scolar Industrial Constructii Cai Ferate Real Matematica-Informatica
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Mecanica
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
Tehnic Electronica si automatizari

Liceul „George Calinescu” Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Liceul Bilingv „Miguel de Cervantes” Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

Liceul Greco-Catolic „Timotei Cipariu” Real Matematica-Informatica

Liceul Teoretic „Alexandru Vlahuta” Uman Filologie

Liceul Teoretic „Constantin Brâncoveanu” Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica

Liceul Teoretic „Ion Neculce” Real Stiinte ale Naturii
Liceul Teoretic „Ion Neculce” Real Matematica-Informatica
Liceul Teoretic „Ion Neculce” Uman Filologie

Liceul Teoretic „Jean Monnet” Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica

Liceul Teoretic „Nicolae Iorga” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale

Liceul Teoretic Bulgar „Hristo Botev” Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

SECTOR 2
Colegiul Economic „A.D. Xenopol” Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie

Colegiul Economic „Hermes” Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie

Colegiul National „Cantemir Voda” Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica

Colegiul National „Emil Racovita” Real Matematica-Informatica
Sportiv Sportiv
Uman Filologie

Colegiul National „Iulia Hasdeu” Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

Colegiul National „Mihai Viteazul” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii

Colegiul National „Spiru Haret” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie

Colegiul National „Victor Babes” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie

Colegiul National Bilingv „George Cosbuc” Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida” Real Matematica-Informatica
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica

Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Real Matematica-Informatica
Tehnic Mecanica
Tehnic Electronica si automatizari

Colegiul Tehnic „Traian” Real Matematica-Informatica
Tehnic Electric
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Mecanica
Uman Filologie

Grup Scolar „Electronica Industriala” Real Matematica-Informatica
Tehnic Mecanica
Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari

Grup Scolar Industrial „Constantin Brancusi” Real Matematica-Informatica
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Fabricarea produselor din lemn

Grup Scolar Industrial „Mecanica Fina” Tehnic Mecanica
Tehnic Electric

Grup Scolar Industrial „Sfantul Pantelimon” Real Stiinte ale Naturii
Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica

Liceul Teoretic „Ady Endre” Real Matematica-Informatica

Liceul Teoretic „C.A. Rosetti” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale

Liceul Teoretic „Mihail Sadoveanu” Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Scoala Centrala Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

SECTOR 3
Colegiul National „Matei Basarab” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale

Grup Scolar „Nichita Stanescu” Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale

Grup Scolar de Chimie „Costin Nenitescu” Real Stiinte ale Naturii
Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Tehnic Electronica si automatizari

Grup Scolar de Constructii „Anghel Saligny” Tehnic Mecanica
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Sportiv Sportiv

Grup Scolar de Constructii-Montaj „Elie Radu” Tehnic Electric
Tehnic Mecanica

Grup Scolar de Constructii-Montaj „Mihai Bravu” Tehnic Electric
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Mecanica

Grup Scolar Industrial „Nicolae Teclu” Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Tehnic Mecanica

Grup Scolar Industrial „Republica” Servicii Economic
Tehnic Mecanica

Grup Scolar Industrial „Timpuri Noi” Tehnic Mecanica
Tehnic Electromecanica

Grup Scolar Industrial „Unirea” Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica

Grup Scolar Industrial, Nr. 19 (R.A.T.B.) Tehnic Electric
Tehnic Mecanica

Liceul Bilingv „Decebal” Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica

Liceul Teoretic „Al.I. Cuza” Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale

Liceul Teoretic „Benjamin Franklin” Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii

Liceul Teoretic „Dante Alighieri” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

Scoala Superioara Comerciala „N. Kretzulescu” Servicii Comert
Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie

SECTOR 4
Colegiul National „Gheorghe Sincai” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

Colegiul National „Ion Creanga” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

Colegiul National „Mihai Eminescu” Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

Colegiul National „Octav Onicescu” Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Sportiv Sportiv

Colegiul Romano-Catolic „Sf.Iosif” Real Matematica-Informatica
Teologic Teologie

Colegiul Tehnic „Miron Nicolescu” Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Mecanica

Colegiul Tehnic „Petru Rares” Real Stiinte ale Naturii
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Tehnic Industrie textila si pielarie

Grup Scolar Economic Administrativ „Mircea Vulcanescu” Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie

Grup Scolar Industrial „Dacia” Real Matematica-Informatica
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica

Liceul de Metrologie „Traian Vuia” Real Matematica-Informatica
Tehnic Electronica si automatizari

Liceul Teologic Adventist „Stefan Demetrescu” Real Matematica-Informatica

SECTOR 5
Colegiul Economic „Viilor” Servicii Economic
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie

Colegiul National „Gheorghe Lazar” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale

Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara „Dumitru Motoc” Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Tehnic Electromecanica

Colegiul Tehnic Energetic Real Matematica-Informatica
Tehnic Mecanica
Tehnic Electric
Tehnic Electromecanica

Grup Scolar Industrial „Dimitrie Gusti” Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Tehnic Mecanica

Grup Scolar Industrial „Grigore Cerchez” Real Matematica-Informatica
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica

Liceul Teoretic „Dimitrie Bolintineanu” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie

Liceul Teoretic „Ion Barbu” Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale

Liceul Teoretic „Stefan Odobleja” Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

SECTOR 6
Colegiul National „Elena Cuza” Pedagogic Pedagogie
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Colegiul Tehnic „Iuliu Maniu” Real Matematica-Informatica
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
Servicii Turism si alimentatie

Colegiul Tehnic „Petru Maior” Real Matematica-Informatica
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica

Colegiul Tehnic de Posta si Telecomunicatii „Gh. Airinei” Servicii Economic
Real Matematica-Informatica
Tehnic Electronica si automatizari

Grup Scolar „Doamna Stanca” Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica

Grup Scolar Industrial „Gheorghe Asachi” Real Matematica-Informatica
Tehnic Industrie textila si pielarie

Grup Scolar Industrial „Petre Poni” Servicii Economic
Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica

Liceul „Marin Preda” Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii

Liceul „Mircea Eliade” Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii

Liceul Economic „Costin C. Kiritescu” Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie

Liceul Teoretic „Eugen Lovinescu” Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Liceul Teoretic „Grigore Moisil” Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu” Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica
(No Ratings Yet)

Articole din categoria Bucuresti:

Lasa un raspuns

*