Judetul Bihor

ALESD
Colegiul Tehnic „Alexandru Roman” Alesd Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Servicii Economic
Servicii Comert
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Uman Filologie

BEIUS
Colegiul National „Samuil Vulcan” Beius Real Matematica-Informatica
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale

Colegiul Tehnic „Ioan Ciordas” Real Matematica-Informatica
Servicii Economic
Servicii Comert
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Mecanica
Tehnic Industrie textila si pielarie

Liceul Pedagogic „Nicolae Bolcas” Beius Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Pedagogic Invatator/educatoare



BORS
Grup Scolar Agroindustrial „Tamasi Aron” Bors Tehnic Electronica si automatizari



BRATCA
Liceul Teoretic Bratca Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii



BUDOI
Liceul Teoretic „Josef Kozacek” Budoi Uman Filologie



DOBRESTI
Scoala de Arte si Meserii Dobresti Tehnic Mecanica



MARGHITA
Colegiul National”Octavian Goga” Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Filologie
Uman Filologie

Grupul Scolar Agricol „Horea” Marghita Servicii Economic
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Servicii Comert
Tehnic Mecanica
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Industrie textila si pielarie



ORADEA
Colegiul Economic „Partenie Cosma” Oradea Servicii Economic
Servicii Economic
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie

Colegiul National „Emanuil Gojdu” Oradea Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Colegiul National „Iosif Vulcan” Oradea Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Pedagogic Invatator/educatoare
Pedagogic Invatator/educatoare
Uman Filologie

Colegiul National „Mihai Eminescu” Oradea Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Uman Filologie
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

Colegiul Tehnic „Constantin Brancusi” Oradea Tehnic Mecanica
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
Tehnic Productie media

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida” Oradea Real Matematica-Informatica
Servicii Economic
Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electromecanica

Colegiul Tehnic „Mihai Viteazul” Oradea Servicii Economic
Real Matematica-Informatica
Tehnic Electronica si automatizari
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Servicii Estetica si igiena corpului omenesc
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica
Servicii Turism si alimentatie
Servicii Turism si alimentatie

Colegiul Tehnic „Traian Vuia” Oradea Servicii Economic
Real Matematica-Informatica
Tehnic Mecanica
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Electric
Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari

Colegiul Tehnic „Transilvania” Oradea Servicii Economic
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Industrie textila si pielarie
Servicii Turism si alimentatie
Uman Stiinte Sociale

Grup Scolar Sanitar „Vasile Voiculescu” Oradea Real Stiinte ale Naturii

Grupul Scolar „Andrei Saguna” Oradea Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electric
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Servicii Estetica si igiena corpului omenesc
Tehnic Mecanica
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica

Grupul Scolar „Ioan Bococi” Oradea Servicii Turism si alimentatie
Servicii Estetica si igiena corpului omenesc

Liceul „Don Orione” Oradea Real Matematica-Informatica
Tehnic Mecanica

Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea Sportiv Sportiv

Liceul de Arta Artistic Arhitectura, Arte ambientale si Design
Artistic Arte plastice si Decorative
Artistic Arte plastice si Decorative
Artistic Muzica

Liceul Henri Coanda Oradea Servicii Economic
Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie

Liceul Teologic Baptist „Emanuel” Oradea Real Matematica-Informatica
Teologic Teologie baptista

Liceul Teologic Greco-Catolic Oradea Real Matematica-Informatica
Teologic Teologie greco-catolica

Liceul Teologic Ortodox „Episcop Roman Ciorogariu” Oradea Teologic Teologie ortodoxa

Liceul Teologic Penticostal „Betel” Oradea Real Matematica-Informatica
Teologic Teologie penticostala

Liceul Teologic Reformat „Lorantffy Zsuzsanna” Oradea Real Matematica-Informatica
Teologic Teologie reformata

Liceul Teologic Romano-Catolic „Szent László” Oradea Real Matematica-Informatica
Teologic Teologie romano-catolica

Liceul Teoretic „Ady Endre” Oradea Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

Liceul Teoretic „Aurel Lazar” Oradea Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Oradea Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica

Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Oradea Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Liceul Teoretic German „Friedrich Schiller”Oradea Real Matematica-Informatica

Scoala de Arte si Meserii „George Baritiu” Oradea Servicii Turism si alimentatie



POPESTI
Grup Scolar Industrial Popesti Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Tehnic Electric
Tehnic Industrie textila si pielarie



SACUENI
Liceul Teoretic „Petofi Sandor” Sacuieni Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Matematica-Informatica

Grup Scolar Agricol Cadea Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara



SALARD
Grup Scolar Agricultura Ecologica Salard Resurse naturale si protectia mediului Agricultura



SALONTA
Colegiul National „Arany Janos” Salonta Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie

Grup Scolar Agricol Salonta Servicii Economic
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Servicii Turism si alimentatie
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Tehnic Electronica si automatizari



STEI
Colegiul National „Avram Iancu” Stei Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Filologie
Uman Filologie

Grup Scolar Industrial „Unirea” Stei Servicii Economic
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Mecanica
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari



SUNCUIUS
Grup Scolar Industrial Suncuius Real Matematica-Informatica



SUPLACU DE BARCAU
Grup Scolar Industrial Suplacu de Barcau Tehnic Mecanica



TINCA
Liceul Teoretic „Nicolae Jiga” Tinca Real Matematica-Informatica
Uman Filologie



VADU CRISULUI
Colegiul Tehnic Vadu Crisului Servicii Economic
Real Matematica-Informatica
Resurse naturale si protectia mediului Silvicultura



VALEA LUI MIHAI
Grup Scolar Agricol Valea lui Mihai Real Stiinte ale Naturii
Real Stiinte ale Naturii
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Servicii Comert
Tehnic Mecanica
(No Ratings Yet)

Articole din categoria Bihor:

Lasa un raspuns

*