Judetul Brasov

BRAN
Liceul „Sextil Puscariu” Bran Servicii Comert

BRASOV
Colegiul de Stiinte „Grigore Antipa” Brasov Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului

Colegiul de Stiinte ale Naturii „Emil Racovita” Brasov Real Stiinte ale Naturii
Real Stiinte ale Naturii

Colegiul National „Andrei Saguna” Brasov Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale

Colegiul National „Aprily Lajos” Brasov Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Servicii Comert
Uman Filologie

Colegiul National „Dr. Ioan Mesota” Brasov Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Real Stiinte ale Naturii
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

Colegiul National „Unirea” Brasov Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Uman Filologie
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

Colegiul National de Informatica „Grigore Moisil” Brasov Real Matematica-Informatica

Colegiul National Economic „Andrei Barseanu” Brasov Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie

Colegiul Tehnic „Astra” Brasov Tehnic Mecanica
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara

Colegiul Tehnic „Iosif Silimon” Brasov Tehnic Mecanica

Colegiul Tehnic „Maria Baiulescu” Brasov Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Industrie textila si pielarie

Colegiul Tehnic „Remus Radulet” Brasov Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Tehnic Electric

Colegiul Tehnic „Sfintii Voievozi” Brasov Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale

Colegiul Tehnic de Constructii si Arhitectura „Christian Kertsch” Brasov Artistic Arhitectura, Arte ambientale si Design
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Mecanica

Colegiul Tehnic Feroviar Brasov Tehnic Electromecanica
Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica

Colegiul Tehnic Mircea Cristea Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Tehnic Electric

Grupul Scolar de Turism si Alimentatie Publica Brasov Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie

Grupul Scolar Industrial „Auto” Brasov Tehnic Mecanica

Grupul Scolar Silvic „Dr. Nicolae Rucareanu” Brasov Resurse naturale si protectia mediului Silvicultura
Tehnic Fabricarea produselor din lemn

Liceul „Andrei Muresanu” Brasov Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

Liceul „Nicolae Titulescu” Brasov Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale

Liceul Teoretic „Constantin Brancoveanu” Brasov Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii

Liceul Teoretic „Johannes Honterus” Brasov Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

CODLEA
Liceul Teoretic Codlea Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Colegiul Tehnic „Simion Mehedinti” Codlea Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Electric
Tehnic Fabricarea produselor din lemn

FAGARAS
Colegiul National „Doamna Stanca” Fagaras Real Matematica-Informatica
Teologic Teologie ortodoxa
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie

Colegiul National „Radu Negru” Fagaras Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie

Colegiul Tehnic „Aurel Vijoli” Fagaras Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
Tehnic Electronica si automatizari

Grupul Scolar Agricol „Av. Dr. Ioan Senchea” Fagaras Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Servicii Turism si alimentatie
Servicii Comert
Tehnic Mecanica

FELDIOARA
Liceul Teoretic „Petru Rares” Feldioara Servicii Comert

PREDEAL
Liceul Teoretic „Mihail Saulescu” Predeal Servicii Turism si alimentatie
PREIMER
Colegiul pentru Agricultura si Industrie Alimentara „Tara Barsei” Prejmer Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Servicii Comert

RASNOV
Grupul Scolar Industrial Rasnov Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica

RUPEA
Grupul Scolar Industrial „St. O. Iosif” Rupea Real Matematica-Informatica
Tehnic Electric
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
Uman Filologie

SACELE
Grupul Scolar Industrial „Victor Jinga” Sacele Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica

Grupul Scolar Industrial Constructii Montaj Sacele Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice

Liceul Teoretic „George Moroianu” Sacele Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii

Liceul Teoretic „Zajzoni Rab Istvan” Sacele Real Matematica-Informatica

VICTORIA
Liceul Teoretic „Ion Codru Dragusanu” Victoria Uman Filologie
Real Matematica-Informatica

Colegiul Tehnic „Alexandru Barbat” Victoria Real Matematica-Informatica
Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Tehnic Mecanica

ZARNESTI
Liceul Teoretic Zarnesti Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica

Grupul Scolar Industrial Zarnesti Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica
(No Ratings Yet)

Articole din categoria Brasov:

Lasa un raspuns

*