Judetul Cluj

APAHIDA
Grup Scolar „Stefan Pascu” Apahida Servicii Comert
CAMPIA TURZII
Colegiul Tehnic „Victor Ungureanu” Campia Turzii Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Servicii Economic
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
Liceul Teoretic „Pavel Dan” Campia Turzii Real Stiinte ale Naturii
Tehnic Electric
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
CLUJ-NAPOCA
Colegiul Economic „Iulian Pop” Cluj-Napoca Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Colegiul National „Emil Racovita” Cluj-Napoca Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Colegiul National „George Baritiu” Cluj-Napoca Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale
Colegiul National „George Cosbuc” Cluj-Napoca Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Colegiul Pedagogic „Gheorghe Lazar” Cluj-Napoca Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica
Pedagogic Invatator/educatoare
Colegiul Tehnic „Edmond Nicolau” Cluj – Napoca Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electric
Tehnic Electromecanica
Tehnic Productie media
Colegiul Tehnic „Napoca” Cluj-Napoca Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Industrie textila si pielarie
Servicii Turism si alimentatie
Colegiul Tehnic de Comunicatii „Augustin Maior” Cluj-Napoca Servicii Economic
Tehnic Electronica si automatizari
Colegiul Tehnic de Constructii „Anghel Saligny” Cluj-Napoca Tehnic Electric
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara „Raluca Ripan” Cluj-Napoca Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Colegiul Tehnic de Transporturi „Transilvania” Cluj-Napoca Tehnic Mecanica
Tehnic Mecanica
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Electric
Tehnic Electromecanica
Tehnic Electronica si automatizari
Colegiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari
Grup Scolar „Alexandru Borza” Cluj-Napoca Servicii Economic
Tehnic Mecanica
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Grup Scolar „Aurel Vlaicu” Cluj-Napoca Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Grup Scolar de Chimie Industriala Terapia Cluj-Napoca Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Grup Scolar de Protectia Mediului Cluj-Napoca Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Grup Scolar Industrial „Tehnofrig” Cluj – Napoca Tehnic Electronica si automatizari
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica
Servicii Turism si alimentatie
Grup Scolar Material Rulant „Unirea” Cluj-Napoca Tehnic Productie media
Tehnic Mecanica
Servicii Comert
Liceul „Victor Babes” Cluj-Napoca Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Liceul cu Program Sportiv Cluj-Napoca Sportiv Sportiv
Liceul de Arte Plastice „Romulus Ladea” Cluj-Napoca Artistic Arhitectura, Arte ambientale si Design
Artistic Arte plastice si Decorative
Liceul de Coregrafie si Arta Dramatica „Octavian Stroia” Cluj-Napoca Artistic Arta actorului
Artistic Coregrafie
Liceul de Informatica „Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca Real Matematica-Informatica
Liceul de Muzica „Sigismund Toduta” Cluj-Napoca Artistic Muzica
Artistic Muzica
Liceul Teologic Adventist „Maranatha” Cluj-Napoca Teologic Teologie adventista
Liceul Teologic Baptist „Emanuel” Cluj-Napoca Teologic Teologie baptista
Liceul Teologic Reformat Cluj-Napoca Real Stiinte ale Naturii
Teologic Teologie reformata
Liceul Teologic Roman-Unit „Inocentiu Micu” Cluj-Napoca Uman Stiinte Sociale
Liceul Teologic Unitarian „Janos Zsigmond” Cluj-Napoca Real Matematica-Informatica
Liceul Teoretic „Apaczai Csere Janos” Cluj-Napoca Servicii Economic
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Liceul Teoretic „Avram Iancu” Cluj-Napoca Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Liceul Teoretic „Bathory Istvan” Cluj-Napoca Real Matematica-Informatica
Liceul Teoretic „Brassai Samuel” Cluj-Napoca Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Liceul Teoretic „Eugen Pora” Cluj-Napoca Uman Stiinte Sociale
Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Cluj-Napoca Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Liceul Teoretic „Mihai Eminescu” Cluj-Napoca Servicii Turism si alimentatie
Servicii Turism si alimentatie
Uman Filologie
Servicii Economic
Liceul Teoretic „Nicolae Balcescu” Cluj-Napoca Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Cluj-Napoca Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Liceul Teoretic Gheorghe Sincai Cluj Napoca Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Scoala de Arte si Meserii Samus Cluj – Napoca Servicii Estetica si igiena corpului omenesc
CUZDRIOARA
Grup Scolar Agricol Cuzdrioara Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
DEJ
Colegiul National „Andrei Muresanu” Dej Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Real Stiinte ale Naturii
Grup Scolar „Somes” Dej Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica
Tehnic Electric
Grup Scolar Industrial Constructii-Montaj Dej Servicii Economic
Servicii Comert
Tehnic Mecanica
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Liceul Teoretic „Alexandru Papiu Ilarian” Dej Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
GHERLA
Grup Scolar Gherla Tehnic Mecanica
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Industrie textila si pielarie
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Liceul Teoretic „Petru Maior” Gherla Real Stiinte ale Naturii
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica
Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla Servicii Economic
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
GILAU
Liceul Teoretic „Gelu Voievod” Gilau Real Matematica-Informatica
HUEDIN
Grup Scolar Huedin Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Mecanica
Liceul Teoretic „Octavian Goga” Huedin Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
TURDA
Colegiul „Emil Negrutiu” Turda Servicii Economic
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Servicii Turism si alimentatie
Servicii Comert
Colegiul National „Mihai Viteazul” Turda Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Colegiul Tehnic „Dr. Ioan Ratiu” Turda Servicii Turism si alimentatie
Servicii Estetica si igiena corpului omenesc
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Colegiul Tehnic Turda Servicii Economic
Tehnic Mecanica
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Electric
Liceul Teoretic „Josika Miklos” Turda Real Stiinte ale Naturii
Liceul Teoretic „Liviu Rebreanu” Turda Uman Stiinte Sociale
(No Ratings Yet)

Articole din categoria Cluj:

Lasa un raspuns

*