Judetul Harghita

BALAN
Grupul Scolar „Liviu Rebreanu” Balan Real Matematica-Informatica
Tehnic Electric
BORSEC
Grupul Scolar „Zimmethausen” Borsec Servicii Turism si alimentatie
CORBU
Grupul Scolar Corbu Servicii Economic
Resurse naturale si protectia mediului Silvicultura
CORUND
Grupul Scolar Corund Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Servicii Turism si alimentatie
CRISTURU SECUIESC
Grupul Scolar „Zeyk Domokos” Cristuru Secuiesc Servicii Economic
Liceul Teologic Unitarian „Berde Mozes” Cristuru Secuiesc Real Stiinte ale Naturii
Liceul Teoretic „Orban Balazs” Cristuru Secuiesc Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
DANESTI
Grupul Scolar „Petofi Sandor” Danesti Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
DITRAU
Grupul Scolar „Puskas Tivadar” Ditrau Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
GHEORGHENI
Colegiul Tehnic „Batthyany Ignac” Gheorgheni Tehnic Productie media
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Grupul Scolar Constructii de Masini Gheorgheni Tehnic Mecanica
Liceul Teoretic „Salamon Erno” Gheorgheni Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Servicii Economic
JOSENI
Grupul Scolar „Sover Elek” Joseni Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
LUNCA DE SUS
Liceul Teologic Romano-Catolic „Sfanta Elisabeta” Lunca De Sus Real Stiinte ale Naturii
MIERCUREA CIUC
Colegiul National „Octavian Goga” Miercurea Ciuc Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Grupul Scolar „Szekely Karoly” Miercurea Ciuc Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Tehnic Industrie textila si pielarie
Grupul Scolar „Venczel Jozsef” Miercurea Ciuc Resurse naturale si protectia mediului Silvicultura
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Grupul Scolar de Constructii „Kos Karoly” Miercurea Ciuc Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Grupul Scolar Economic „Joannes Kajoni” Miercurea Ciuc Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie
Servicii Comert
Liceul Teologic Romano-Catolic „Segito Maria” Miercurea Ciuc Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Liceul Teoretic „Marton Aron” Miercurea Ciuc Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
ODORHEIU SECUIESC
Colegiul Tehnic „Banyai Janos” Odorheiu Secuiesc Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Grupul Scolar „Eotvos Jozsef” Odorheiu Secuiesc Servicii Economic
Tehnic Electric
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Tehnic Mecanica
Grupul Scolar „Kos Karoly” Odorheiu Secuiesc Servicii Economic
Servicii Comert
Liceul „Benedek Elek” Odorheiu Secuiesc Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Liceul Teologic Reformat „Baczkamadarasi Kis Gergely” Odorheiu Secuiesc Real Matematica-Informatica
Liceul Teoretic „Marin Preda” Odorheiu Secuiesc Real Stiinte ale Naturii
Liceul Teoretic „Tamasi Aron” Odorheiu Secuiesc Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
SINMARTIN
Liceul „Tivai Nagy Imre” Sinmartin Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Servicii Turism si alimentatie
SUBCETATE
Grupul Scolar „Miron Cristea” Subcetate Real Matematica-Informatica
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
TOPLITA
Colegiul National „Mihai Eminescu” Toplita Servicii Economic
Tehnic Electronica si automatizari
Liceul „Kemeny Janos” Toplita Real Matematica-Informatica
Liceul Teoretic „O.C.Taslauanu” Toplita Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale
VLAHITA
Grupul Scolar „Gabor Aron” Vlahita Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Servicii Economic
ZETEA
Liceul Teoretic „Dr.Boros Fortunat” Zetea Real Matematica-Informatica
(No Ratings Yet)

Lasa un raspuns

*