Judetul Ialomita

ARMASESTI
Grup Scolar Agricol „I.Zossima” Armasesti Servicii Comert
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
BORDUSANI
Scoala de Arte si Meserii Bordusani Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
FACAENI
Scoala de Arte si Meserii Facaeni Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
FETESTI
Grup Scolar Constructii Cai Ferate Fetesti Tehnic Electronica si automatizari
Servicii Economic
Tehnic Mecanica
Tehnic Electric
Tehnic Industrie textila si pielarie
Grup Scolar de Industrie Alimentara Fetesti Real Matematica-Informatica
Servicii Economic
Servicii Turism si alimentatie
Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Tehnic Mecanica
Liceul Teoretic „Carol I” Fetesti Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
FIERBINTI TARG
Grup Scolar Agricol Fierbinti Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Real Matematica-Informatica
Servicii Comert
Tehnic Mecanica
GRIVITA
Scoala de Arte si Meserii „Areta Teodorescu” Grivita Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
MIHAIL KOGALNICEANU
Scoala de Arte si Meserii Mihail Kogalniceanu Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
MILOSESTI
Scoala de Arte si Meserii Milosesti Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
REVIGA
Scoala de Arte si Meserii Reviga Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
SAVENI
Scoala de Arte si Meserii Saveni Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
SCANTEIA
Scoala de Arte si Meserii Scinteia Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
SLOBOZIA
Colegiul National „M.Viteazul” Slobozia Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica
Grup Scolar „Al.Ioan Cuza” Slobozia Servicii Economic
Real Matematica-Informatica
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Mecanica
Real Matematica-Informatica
Grup Scolar „Mihai Eminescu” Slobozia Real Matematica-Informatica
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Electronica si automatizari
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
Tehnic Industrie textila si pielarie
Real Stiinte ale Naturii
Resurse naturale si protectia mediului Chimie industriala
Liceul de Arta „Ionel Perlea” Slobozia Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Liceul Pedagogic „Matei Basarab” Slobozia Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Scoala de Arte si Meserii „Inaltarea Domnului” Slobozia Servicii Estetica si igiena corpului omenesc
Tehnic Mecanica
TANDAREI
Grup Scolar Agricol Tandarei Servicii Economic
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Liceul Teoretic „Paul Georgescu ” Tandarei Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
TRAIAN
Scoala de Arte si Meserii Traian Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
URZICENI
Grup Scolar „Sf.Ecaterina” Urziceni Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Electromecanica
Grup Scolar Agricol Urziceni Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Tehnic Electronica si automatizari
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Liceul Teoretic „Grigore Moisil” Urziceni Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Grup Scolar Agricol Urziceni Tehnic Mecanica
VLADENI
Scoala de Arte si Meserii Vladeni Servicii Comert
(No Ratings Yet)

Lasa un raspuns

*