Judetul Suceava

BROSTENI
Grupul Scolar „Nicolai Nanu” Brosteni Real Matematica-Informatica
Servicii Turism si alimentatie
CAJVANA
Grupul Scolar Cajvana Real Matematica-Informatica
CAMPULUNG MOLDOVENESC
Colegiul National „Dragos Voda” Campulung Moldovenesc Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Colegiul Silvic „Bucovina” Campulung Moldovenesc Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Silvicultura
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Grupul Scolar Nr. 1 Campulung Moldovenesc Real Matematica-Informatica
DOLHASCA
Grupul Scolar „Oltea Doamna” Dolhasca Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
DORNA CANDRENILOR
Grupul Scolar Agricol Dorna Candrenilor Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
DUMBRAVENI
Grup Scolar Dumbraveni Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
FALTICENI
Colegiul Agricol Falticeni Real Matematica-Informatica
Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Resurse naturale si protectia mediului Silvicultura
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Colegiul National „Nicu Gane” Falticeni Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Colegiul Tehnic „Mihai Bacescu” Falticeni Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Electromecanica
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
GURA HUMORULUI
Colegiul „Alexandru Cel Bun” Gura Humorului Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
LITENI
Grupul Scolar „Iorgu Virnav Liteanu” Liteni Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
MOLDOVITA
Grupul Scolar „Vasile Cocea” Moldovita Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
PIRTESTII DE JOS
Grupul Scolar „Nicanor Morosan” Partestii de Jos Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Industrie textila si pielarie
RADAUTI
Colegiul „Andronic Motrescu” Radauti Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Colegiul National „Eudoxiu Hurmuzachi” Radauti Uman Stiinte Sociale
Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Colegiul Tehnic Radauti Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Servicii Comert
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Electric
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
SIRET
Colegiul Tehnic „Latcu Voda” Siret Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
Uman Filologie
SOLCA
Grupul Scolar „Tomsa Voda” Solca Real Matematica-Informatica
Uman Filologie
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Uman Filologie
SUCEAVA
Colegiul de Arta „Ciprian Porumbescu” Suceava Uman Filologie
Artistic Arhitectura, Arte ambientale si Design
Artistic Arte plastice si Decorative
Artistic Muzica
Colegiul Economic „Dimitrie Cantemir” Suceava Real Matematica-Informatica
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Colegiul National „Mihai Eminescu” Suceava Real Matematica-Informatica
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Pedagogic Invatator/educatoare
Colegiul National „Petru Rares” Suceava Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Colegiul National „Stefan Cel Mare” Suceava Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Stiinte Sociale
Colegiul National de Informatica „Spiru Haret” Suceava Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Colegiul Tehnic „Al. I. Cuza” Suceava Uman Stiinte Sociale
Uman Filologie
Real Stiinte ale Naturii
Real Matematica-Informatica
Tehnic Electric
Tehnic Mecanica
Colegiul Tehnic „Petru Musat” Suceava Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Servicii Comert
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Industrie textila si pielarie
Tehnic Mecanica
Colegiul Tehnic „Samuil Isopescu” Suceava Real Matematica-Informatica
Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice
Tehnic Electric
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava Resurse naturale si protectia mediului Agricultura
Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara
Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului
Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Electronica si automatizari
Tehnic Mecanica
Liceul cu Program Sportiv Suceava Uman Filologie
VATRA DORNEI
Grupul Scolar „Vasile Deac” Vatra Dornei Servicii Turism si alimentatie
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Mecanica
Liceul Teoretic „Ion Luca” Vatra Dornei Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Uman Filologie
Uman Stiinte Sociale
VICOVU
Grupul Scolar „Ion Nistor” Vicovu de Sus Real Matematica-Informatica
Real Stiinte ale Naturii
Tehnic Fabricarea produselor din lemn
Tehnic Industrie textila si pielarie
Uman Stiinte Sociale
(No Ratings Yet)

Lasa un raspuns

*